Airdroplar

Clet Airdrop Uygulamasıyla Bitcoin Kazanmak

Öncelikle şunu belirtelim. Bu uygulama ile airdroplara sadece kod girerek katılıyorsunuz. Herhangi bir görev yapma yok. Coinler anında hesabınıza yansıyor.

Coini aldıktan sonra uygulama size uyarı mesajı gönderiyor ve ilerki günlerde walletiniza çekiyorsunuz. Withdraw (çekim ) açıldığında sizlerin telefonuna bildirim gelecektir. Aşağıdaki fotoğraftaki coinleri biz 1 ay civarı bir zamanda kazandık çekim açıldıkça yavaş yavaş çekiyoruz.

Clet Airdrop Uygulamasını Nasıl İndireceğiz?

Öncelikle telefonunuzdan google play store veya app store da Clet uygulamasını indirelim. Aşağıdaki fotoğraftaki gibi… Uygulamayı indirip kayıt olmanız gerek. İOS İndirme linki

Clet Uygulmasıyla Airdroplara Nasıl katılırız ?

Clet uygulaması , airdrop başladığında genellikle telefonunuza bildirim gönderecektir (genellikle türkiye saati ile sabah 8-9-10-11-12 gibi yapıyorlar ) . Genellikle hangi projenin airdrobu varsa o projenin telegram kanalında airdrop kodunu paylaşırlar. O kodu kopyalayıp uygulamada ilgili yere girince airdropa katılmış olursunuz. Uygulama sizi zaten yönlendiriyor göründüğü kadar zor değil 1 dk sürmez.

Kodu yukarıdaki get ile başlayan mavi yere tıklayıp giriyoruz.

Uygulamaya girdiğinizde üst manşette bulunan projelerin sağ üst köşesinde airdrop yazan projenin airdropu aktif demektir. O projeyi tıkladığınızda airdrop yapan projenin telegram kısayolunu da göreceksiniz. Kodu telegram kanallarında yayınlarlar. Kanala katılmadan kodu alırsın.

Resimde göreceğiniz sekmeye ise kodu girdiğinizde airdrop katılmış olacaksınız. Ancak sorun şu. Bu airdroplar 2-3 dakika içinde biter. Onun için acele etmek şarttır.

Clet Airdroptan kazandığımız Coinleri Nasıl Çekeriz?

Airdropa katıldığınızda otomatik walletinize eklenir. Walletda ise çekim açıldığında ETH veya EOS (projesine göre sizi uyarır) walletinize veya borsada ise direk borsaya çekebilirsiniz.

Withdraw açıldığında yukarıdaki bölüm mavi renge dönecektir.Tıklayıp coini çekebilirsiniz.

Burdaki withdraw açıldığında erc20 destekli olan mew (myetherwallet) veya trust walleta çekebilirsiniz

Bazı projeler eos tabanlı olabilir. O zaman Eos wallet account unu (12 haneli) onu gireceksiniz

Bir de enter code yazan yer var altmanşette bu şekilde code girmeli airdroplar oluyor. O Airdroplar hemen bitmiyor süresi uzun oluyor.Genellikle borsa airdroplarını oraya üyelik kazanmak için koyuyorlar.Borsaya üye olduğunuzda size “event code” veya buna benzer bi kod verecek. Ref kodu değil başka bişey. O kodu bu sayfaya girince de extra tokan alacaksınız. Bu bölümdeki kodlar kişisel oluyor.Herkese aynı kod değil.

Bu gösterdiğim köşede airdrop yazanlar aktif airdrop demektir.Oraya kod girip alıyoruz. Aynı kodlar orda geçerli oluyor. Clet airdropları Referans sizdir.

Clet deki Korece Kodları Yapıştırmak için Uyarı

Clet Airdrop uygulamasında korece kodları girebilmek için “Swiftkey” klavye uygulamasını kullanabilirsiniz.

Binance Kayıt binance kayıt

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Reklam Engelleyici Algılandı, Lütfen Reklam Engelleyici yi kapatınız Emeğe Saygı.