Coinler

Cream Coin Nedir ? Cream Finance Nedir?

CREAM Finance, Bileşik Finans’ın bir çatalını temel alan blok zincirinden bağımsız, merkezi olmayan eşler arası bir kredi platformudur. CREAM, bu yetersiz hizmet alan varlıklara algoritmik para piyasaları sağlayarak yetersiz hizmet verilen varlıklar arasında likidite arasında köprü kurar. Kullanıcılar, desteklenen herhangi bir varlığı tedarik edebilir ve sağlanan bu varlıkları, desteklenen diğer varlıkları ödünç almak için teminat olarak kullanabilir. CREAM, Ethereum’da başladı ve yakında Binance Akıllı Zincirinde satışa sunulacak. CREAM’in odak noktası, stabilcoinler, (USDT, USDC, BUSD, yCRV, yyCRV, vb.), Yönetişim jetonları (COMP, BAL, YFI, LEND, CRV, CREAM, MTA gibi DeFi ekosistemiyle ilgili ve önemli olan jetonları listelemektir) , SUSHI) ve ETH, LINK ve renBTC gibi diğerleri. Bu liste kapsamlı değildir – lütfen app.cream.finance adresini kontrol edindesteklenen belirteçlerin en son listesi için. CREAM tokenları, CREAM Finance ağı için yönetim belirteci görevi görür. Yönetişimin CREAM ile nasıl çalışacağına ilişkin ayrıntılar daha sonraki bir tarihte açıklanacaktır.

Basitçe söylemek gerekirse, Cream  , merkezi olmayan finans alanında önde gelen projelerden biri olan Bileşik’in sadece bir çatalı. Proje, Leshner, Mechanism Capital’dan Andrew Kang ve diğerlerini çoklu imzalı katılımcılar olarak güvence altına alarak anında başarıya ulaştı .

Bileşik, kullanıcıların Ethereum veya Basic Attention Token gibi belirli kripto para birimlerini ödünç vermesine ve ödünç almasına izin veren bir para piyasası protokolüdür.

Madeni paraların listelenmesiyle çok kontrol edilen Compound’un aksine, Cream, ekibin yatırımcıların istediğini bildiği ancak geleneksel mekanlardan erişemediği bir dizi dijital varlık için likidite oluşturmaya odaklanıyor.

Örneğin, platform yCRV desteği, Curve üzerindeki para yatırma sertifikası , CREAM’in kendisi, Chainlink , BUSD, SUSHI , FTX’in FTT token’ı , Yearn.finance’ın yETH’i ve yatırımcıların aktif olarak işlem yapmak istediği ancak yapamayacağı diğer tokenler için destek sunar. geleneksel DeFi platformu aracılığıyla.

Bu benzersiz jetonların bu şekilde dahil edilmesi, Cream’in ömrünün sadece birkaç hafta içinde düzinelerce milyonlarca mevduat toplamasına izin verdi.

Cream’in ilginç bir bileşeni, ilgi çeken jetonların depozitolarını kabul etmektir. Bu, kullanıcıların riski artırabileceği, ancak süreç içinde daha fazla getiri elde edebileceği anlamına gelir.

Daha uyarlanabilir bir listeleme sürecine sahip bir çatal olarak piyasaya sürülürken, Cream o zamandan beri ufkunu, Andrew Kang’ın kısa süre önce açıkladığı gibi “Dengeleyici Dengeleyici çatalı ve boru hattında ek ürünler ile tam yığın kripto ekosistemi” haline getirmek için genişletti .

Platform, temelde yukarıda belirtildiği gibi niş jetonlara odaklanan merkezi olmayan bir değişim olan CreamSwap adlı yeni bir ürüne sahip. Desteklenen kripto paraların çoğu mevcut değildir veya diğer merkezi olmayan borsalarda likiditeye sahip değildir.

CREAM neden yükseliyor?

Ağustos başında 9 dolara kadar düştüğü için CREAM daha yüksek patladı; kripto para şimdi 90 dolardan işlem görüyor , düşük seviyelerden yüzde 900’ün üzerinde.

Madeni para, ürün sürümleriyle birlikte Bileşik kodunu hızlı bir şekilde yineleme yeteneğinden yararlanıyor gibi görünüyor.

Andrew Kang ayrıca sikke olasılıkla nedeniyle Krem ürünleri kurulur benzersiz ve karmaşık şekilde tahakkuk değere yönetiyor olun:

“En iyi yanı, kullanıcıların listelenmesini istedikleri projeler henüz yeterli likiditeye sahip değilse, bu likidite CREAM swap üzerinde bir teşvik programı aracılığıyla önyüklenebilir. Bu, CREAM’in tüm yığın boyunca değer biriktirmesine olanak tanır. “

CREAM Coin Nereden Alınır?

Cream coin Binance borsasından satın alabilirsiniz. Fiyat grafiği aşağıda verdim.Yatırım tavsiyesi değildir. Cream Defı Dapp ler arasında popülarite yaşamıştır. Fiyatlar ani talep değişiklinden veya spekülatif hareketlerden ciddi değişmektedir.

Binance Kayıt binance kayıt

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Reklam Engelleyici Algılandı, Lütfen Reklam Engelleyici yi kapatınız Emeğe Saygı.