Coinler

DMMDAO – DMG COİN

DMG coin.. çok ses getirdi. Compound DEFİyi hissettirdi; golü DMG attı.
DMM DeFi Para Piyasası; DMMDAO- DMG Coin.. bu yazımızın konusu.. Bakış açımız ölçüsünde anladığımız dilde proje tanıtımı yapılacaktır.

DMG coin.. Defi Money Marketin simgesi. Defi projesi. DMG oldukça önemli ortaklıklarla ses getirdi. DMG; satışa açıldığı gün aksaklıklar oldu fiyat 0.4 lara kadar düştü borsalarda. Tabi fırsatı bilenler hemen aldı. Üç haftada %400 artarak DMG coin show yaptı.

Tim Draper’ın ortağı olduğu şirketten sorumlu ALon Goren harika bir AMA düzenledi. Telegram kanalında çok güzel müjdeler verdi. Zaten CEX geliyor denildi. DMG 10-15 gün içinde OKEX VE FTX borsasında listelendi. Staking geliyor; kullanıcıların oy verme sistemine sahip olacaği yönetişim gösterge tablosu geliyor. Gerçek varlıkların sisteme eklenip ekosistem güçlendirmesi yapılacağı söz ediliyor. DMG de supply iyi; dolaşımdaki sayı oldukça ideal.
DMG nin Mcap değeri hala harika. DMG ortakları arasında HUOBİ-COİNBASE-CHAİNLİNK-DRAPER VENTURE gibi isimler gözüküyor. Ve bu hafta gelen bir güzel haber daha: Havacılık Varlıklarını DMM Ekosistemine Tanıtma. DMG seçmenleri, aşağıda açıklanan havacılık varlıklarının DMM Ekosistemine eklenmesi gerekip gerekmediği konusundaki ilgilerini bildirme fırsatına sahip olacaklar. Bu havacılık varlıkları mToken sahipleri için sürekli gelir sağlayacak ve yeni varlık sınıflarına çeşitlenerek ekosistemin teminatının büyümesini ve çeşitlenmesini genişletecektir.


DEFİ 2019 sonu itibariyle zaten oldukça önemli ve popüler bir konu iken devreye Compound girdikten sonra BÜTÜN NAZARLARDA ZİHİNLERDE —DEFİ– kelimesi çok çok yayılır oldu. Derken ortaya kripto alanında oldukça bilinen ve sevilen isim Tim Draper’ın da yatırımın bulunduğu aynı zamanda Chainlink le derin bağlantıları olan defi proje DMG coin ortaya çıktı. Hadi biraz daha makalevari tarzda DMG coini tanıtalım.

Ethereum dijital varlıkları ile gerçek dünya varlıkları arasında bir köprü görevi görür ve sahiplerin tamamen zincirden faiz elde etmesini sağlar.

DeFi Para Piyasası (DMM), tüm vatandaşları zincirde temsil edilen gerçek dünya varlıkları tarafından desteklenen paralarıyla bir kez daha faiz kazanmalarını sağlamak için merkezi olmayan, şeffaf ve izinsiz bir ortam sağlamak için canlı bir küresel topluluk inşa ediyor. DeFi Para Piyasası (DMM), Ethereum dijital varlıkları ile gerçek dünya varlıkları arasında bir köprü görevi görerek dijital varlık sahiplerinin alışkın oldukları şekilde tamamen zincirden faiz kazanmalarına izin verir, ancak güvenli ve ilişkisiz bir gerçek dünya varlıkları. DMM protokolü basit ve şeffaf bir şekilde çalışır, böylece herkesin kolayca anlayabilmesini ve altta yatan varlıkların gerçekliğini ve teminatını doğrulamasını sağlar.


DMG; DeFi Para Piyasası (DMM), zincirde temsil edilen gerçek dünya varlıklarının da desteğiyle herkese bir kez daha paralarıyla faiz kazanmalarını sağlar. DMG, ethereum blockchain üzerinde bir güven-minimize, şeffaf ve permissionless ortam sağlar bir kez daha faiz üreten gerçek dünya varlıklarının bir sepet tarafından desteklenen dijital varlıkları aracılığıyla olumlu verim kazanmak için dünya çapında güçlendirir kullanıcılar zincirini DeFi alanına getirdi. DMG, gerçek varlık sahiplerinin finansman için Ethereum dijital varlık sahiplerine dokunabilecekleri bir ekosistem olarak çalışır ve bu da dijital varlık borç vericilerinin PASİF GELİR ELDE ETMELERİNİ sağlar. Bu, gerçek dünya varlık sahiplerinin küresel bir izinsiz erişim ile daha rekabetçi oranlarda teminatlı borçlanma yapmasını sağlar. DMG Ekosisteminde, hem mTokens’i destekleyen zincir dışı varlıklar hem de bu varlıklardan elde edilen faiz geliri fazla teminatlandırılarak mevduat sahiplerini korur.

Gerçek dünya varlıkları tarafından desteklenen DMM mTokens, kullanıcılara yatırılan fonlarında (şu anda DAI, USDC, ETH)% 6,25’lik istikrarlı bir oranda çok daha istikrarlı ve güvenilir bir yatırım getirisi sunabileceği anlamına geliyor. Bu, kripto para birimi kaldıraç yatırımcıları tarafından yönlendirilen değişken faiz oranları sunan birçok zincirleme para piyasasının aksine. MTokens ve bunların değerlemelerini destekleyen zincir dışı varlıklara şeffaflık, zincirde ve DMM explorerde bulunur. Buna ek olarak, Chainlink’in merkezden dağıtılmış kehanetleriyle olan işbirliği
ekosistemin değerlemesini ve toplam aktif teminatlandırmayı detaylandıran zincir üzerine temel veriler yazarak ekosisteme ekstra bir güvenlik ve güven katıyor.

DeFi Para Piyasası (DMM) DAO yönetişim belirteci DMG, topluluğun DMM ekosistemini ve temel protokolü yönettiği ve büyüttüğü araçtır. Canlı bir küresel topluluk oluşturmaya çalışırken, DMG geniş katılım sağlayacak ve merkezi yönetim riskini azaltacak kritik bir bileşendir. Özellikle, DMG, Ethereum akıllı sözleşmeleri ve bitişik varlıkları üzerinde kontrol sahibi olan DMM DAO aracılığıyla ekosistemin yönetimini gerçekleştirir.

DMG’nin mülkiyeti, DMM Protokolü’nün parametrelerini yönetme hakkını ve hem varlık türü hem de varlık konumu açısından ekosisteme yeni varlıkların eklenmesini çevreleyen yetenek ve kararlar üzerinde yönetişim hakkını temsil eder. Ek olarak, DMM DAO’yu yöneten merkezi olmayan topluluk, DMM ekosisteminden elde edilen fazla gelirle ilgili bir iddia içerebilen DMG tokenomisini ve faydasını değiştirmek için oy kullanabilir. DMG jetonu, meta işlem desteği ve yerel yazma işlevi gibi ek yeteneklere sahip Bileşik’in COMP yönetişim jetonunun (yerel temsilci seçme ve oy ağırlıklandırması içeren) bir çataldır.

İçerik

DMG Tedarik Dağıtımı

DeFi Para Piyasası DAO, toplam 250.000.000 DMG Yönetişim Jetonundan oluşacaktır.

Toplam DMG arzının dağılımı aşağıdaki gibidir:

  • % 30’u zaman içinde birden fazla farklı Genel Token Satışında satılacaktır.
  • % 30’u, DMM’nin canlı bir şekilde büyüyen ve merkezi olmayan bir ekosistem olmasını sağlamak için ekosistem geliştiricilerini, ortaklarını ve diğer protokollerle entegrasyonları teşvik etmeye ayrılacaktır.
  • % 40’ı sürekli gelişim, destek ve diğer genel kurumsal amaçlar için DMM Vakfı’na gidecek.

Toplam arzın% 60’ı (150M DMG), değişen temin sürelerine sahip zamana bağlı akıllı sözleşmelere yatırılmıştır.

DMM DAO Geliri ve DMG Jetonu Büyüme Modeli

DMM DAO için mevcut gelir modeli oldukça basittir ve dört ana alandan oluşmaktadır:

  1. Fazla faiz geliri
  2. Merkezi olmayan DMM DAO’nun oyu ile başlatılabilen ve aşırı faiz geliri veya oluşum ücretleri ile yapılabilecek token yanıkları
  3. Merkezi olmayan olma sürecinde olan ve önemli miktarda jetonun sıvı kaynağından uzaklaştırılmasına neden olması gereken varlık tanıtımı için oylama ve bahis
  4. Bir kişi veya grup DMG bloğuna sahipse ve DMME’ye varlıkları tanıtmak için Anapara veya Bağlı Kuruluş üyeliğini ayırırsa, varlık tanıtımı veya oluşum ücretleri de üretecektir.

DMG coinle ilgili 6 Ağustosta düzenlenecek olan DEFİ SUMMIT Kongresinin önemli olduğunu, DMG coinde Chainlink’in rolünün tam olarak ne olduğunun; Circle şirketiyle bağların ve yol haritasının aydınlanmasının, Coinbase ve Huobi bağlarının detaylarının açıklanması DMG için inanılmaz bir yatırım projesi haline gelmeyi sağlayabilir. Defi de kesinlikle takip edilmesi gereken projelerden birisi DMG coin.

DMG COİN NEREDEN ALABİLİRİM?

Okex
Ftx
Mxc borsalarından alabilirsiniz.

Binance Kayıt binance kayıt

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Reklam Engelleyici Algılandı, Lütfen Reklam Engelleyici yi kapatınız Emeğe Saygı.