BinanceKripto Para Haberleri

Dogecoin (DOGE) Binancede Listelenecek

Binance Borsası tarafından yapılan açıklama ile DogeCoinin Binance borsasında listeleneceği belirtildi. açıklama Detayına bakıldığında Dogecoinin DOGE / BNB, DOGE / BTC, DOGE / USDT, DOGE / PAX ve DOGE / USDC işlem çiftleri için alım satım yapılabileceği görülüyor.

Binance Borsasına DogeCoin Yollama

Borsa açıklamasında 07/05/2019 12:00 UTC ile (Yerel Saat İle :15:00) doge coin işlem çiftlerinin ticarete açılacağı kullanıcıların isterlerse şimdiden borsa hesaplarına doge yatırmaya başlayabilecekleri belirtildi. Dogecoin Binancede listelenmesi karşılığında ödenen rakamın 0 BNB olduğu belirtildi. Borsa daha önce yaptığı açıklamada artık listeleme için ücretleri proje sahiplerinin belirleyeceğini ve belirlenen ücretin hayır kurumlarına aktarılacağını açıklamıştı.

Dogecoin (DOGE) hakkında Kısa Bilgi

Dogecoin eğlenceli, yeni ve hızla büyüyen bir dijital para birimidir. Dogecoin Ayrıca açık kaynak kodlarına sahiptir. İnternet ortamında para transferi yapmanıza olanak sağlar.
Kripto Paralar tamamen anonim , ademi merkeziyetçi ve oldukça güvenlidir. 

Dogecoin, bilgisayarınızda, akıllı telefonunuzda veya bir web sitesinde bir cüzdan ile birlikte kullanılır. 
Mal ve hizmet satın almak ya da diğer para birimleri için işlem yapmak için kullanabilirsiniz (hem diğer kripto para birimleri hem de ABD doları gibi geleneksel para birimleri). 

Dogecoin’in en popüler kullanımlarından biri, harika içerikler yaratan veya paylaşan internet kullanıcılarını “devirmek”. Tüm internette kullanılabilecek değeri olan, daha anlamlı bir “beğenme” veya olumlu oylama olarak düşünün. 

Dogecoin Nasıl Kullanılır?

  • Adım 1: Bir Cüzdan Alın.
  • Adım 2: Biraz Dogecoin alın.
  • Adım 3: Dogecoin’inizi kullanın.
  • Adım 4: Güncel Kalın.

Dogecoin Güncel Değerlendirme

Dogecoin (DOGE), bir kripto para veya dijital varlık biçimidir.Bugün için Dogecoin (DOGE) fiyatı  $267.113.125 24 saatlik ticaret hacmiyle $0,00412815 şeklindedir. Fiyat son 24 saatte 23.9% artmıştır. Bu artışın en büyük nedeni şüphesiz Binance listeleme haberi ile olmuştur. 120 Milyar coin dolaşım arzına arzına sahiptir. Dogecoin ticareti olan en aktif borsa Gate.io borsasıdır.

Dogecoin Fiyatı

Binance Kayıt binance kayıt

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Reklam Engelleyici Algılandı, Lütfen Reklam Engelleyici yi kapatınız Emeğe Saygı.