Kripto Para Haberleri

Dubaili IBC Group 100.000 Bitcoinlik Tarihin En Büyük Yatırımını Yapacaklarını Açıkladı!

Khurram Shroff, IBC Grup Başkanı Shahal Khan ile Burkhan World Investment CEO’su ve Kurucusu

Dubai: Ünlü bir Arap Balina olan ve Orta Doğu ve Asya’daki Blockchain teknolojisinin poster çocuğu olan Dubai IBC Group’un Başkanı Khurram Shroff, Miami 2.0 Blockchain Stratejisini kurmak için 100.000 Bitcoin (şu anki değeri 4.8 Milyar USD) taahhüt etti. Vakıf ve diğer birçok ilgili Ortak Girişim Projesi. Bay Shroff’un Miami 2.0 Blok Zinciri Stratejisi desteği, 2021’in sonuna kadar günde 200 Milyar ABD Doları işlem görmesi beklenen kripto para biriminin kullanımını turbo şarj edebilir.

Bitcoin tarihinin en büyüğü olan IBC grubunun taahhüdü, dijital para birimlerinin birden fazla sektörde benimsenmesini kolaylaştırmada önemli olacak ve Miami’nin Bitcoin’i günlük işlemlere entegre etme vizyonuna yardımcı olacak. Ethereum 2.0’ın hevesli bir destekçisi olan Khurram Shroff, işaret zincirinin Kasım 2020’de piyasaya sürülmesi için gerekli eşiğe ulaşmasında etkili oldu. Bu makalenin tarihi itibariyle, işaretçi zincirinin, DeFI ve DaPP’ler de dahil olmak üzere merkezi olmayan finansmanı etkinleştirmek için Ethereum Proof of Stake (ETH2.0).

IBC Group, yakın zamanda ABD merkezli gayrimenkul geliştiricisi Burkhan World Investment LLC tarafından, Gayrimenkulde blockchain teknolojisinin benimsenmesini artırmak ve hükümet ve özel sektörde verimlilik sağlamak için başvurdu. Khurram Shroff, “Tarihteki en büyük Bitcoin yatırımını yapmak, şehirlerin yaygın olarak benimsenmesini sağlamanın anahtarı olarak gördüğümüz Blockchain’i benimsemelerine yardımcı olma taahhüdümüzün kanıtıdır” dedi.

Burkhan’ın şu anda Miami’de teknolojik yeniliklerle güçlendirilmiş 1 milyar ABD Doları değerinde Gayrimenkul projesi bulunuyor. Burkhan’ın CEO’su ve Kurucusu Shahal Khan, “Bitcoin’i bir teminat varlık olarak kullanarak Gayrimenkul yatırımını mümkün kılmak, BTC sahipleri için hibrit bir yatırım aracı oluşturmak için bir araç olarak kullanım durumunu daha da geliştirecek,” dedi Burkhan’ın CEO’su ve Kurucusu Shahal Khan, “Ekonomik borç, Gayrimenkul gibi istikrarlı uzun vadeli varlıklardaki BTC sahipleri, dijital para sahiplerinin yanı sıra geliştiriciler ve mülk sahipleri için çifte kazanç sağlıyor. “

Miami Belediye Başkanı Francis Suarez’in blok zincirine olan bağlılığından ilham alan hem IBC grubu hem de Burkhan, Miami’nin stratejik teknoloji vizyonunun bir parçası olmayı dört gözle bekliyor. Yakın tarihli bir röportajda, Bitcoin’i belirli hükümet işlemlerine entegre etmekten bahsederken, Belediye Başkanı Suarez, “Miami gibi şehirler, teknoloji şehrini çekmeye çalışıyoruz. Miami’yi en ileri teknoloji şirketlerinden biri olarak konumlandırmak daha büyük bir oyunun parçası. ülkedeki şehirler.

Belediye Başkanı tarafından yapılan duyuru, Miami’nin 3 stratejik sütundan yararlanarak Amerika Birleşik Devletleri’nde lider bir teknoloji merkezi olma hedefine ulaşmasına yardımcı olacak Miami 2.0 Blockchain Strateji Vakfı’nı ateşledi: Hükümet Verimliliği, Teknoloji Endüstrisi Cazibesi ve Etkili Liderlik. IBC Group, Dubai hükümetine Blockchain stratejisi ile liderlik etme konusunda her zaman övgüde bulundu. Miami’nin Dubai ile aynı hizaya gelebileceğine ve Amerika Birleşik Devletleri’nde tamamen blockchain kullanan ilk şehir olabileceğine inanıyor.

Emirates First, büyük bir hamle olarak, yeni girişimcinin COVID sonrası çalışmalarını teşvik etmek ve desteklemek için karlı ve uygun bir teklif buldu. Şirket, BAE’de bir iş kurmayı hayal edenler için ilk yıllık sponsor ücretinden feragat etmeyi teklif etti. Bunun bir istisnası yüzde 100 sponsorluğa giren şirketler. Bu erken rezervasyon teklifi, Emirates First Business Services hizmetlerinden yararlanan ilk 1000 müşteriye yöneliktir. BAE’de türünün ilk örneği olan 5 milyon AED değerindeki teklif, Emirates First’ün COVID sonrası ekonomiyi ve iş senaryosunu iyileştirmeye yardımcı olma misyonunda büyük bir hamlesi.

Emirates First’ün CEO’su Jamad Usman, “Teklif, COVID sonrası yeni girişimciler için bir umut ışığı ve teselli olacak” diyor. Haber, şirketin son zamanlarda yaptığı birçok girişim ve başarının ardından geliyor. Müşterilerinin mali yüklerini hafifletmek için daha önce Emirates First, hizmetleri taksitli olarak gündeme getirdi ve projeleri ve iş anlaşmalarını daha hızlı ve daha kolay tamamlamalarına yardımcı olmak için hızlı bir lisans ve vize işlemi uyguladı. İlk bin müşteri için ilk yıllık ücretin% 50’si şirketin son başarılarının üzerine kiraz olarak geliyor.

Emirates First, BAE’de lider bir iş ortağıdır. Şirket, başarılı ve güvenilir teslimatı ve ayrıca stratejik iş yaklaşımıyla ileri görüşlü çözümleri sayesinde son üç yılda büyük bir hızla büyümüştür. Emirates First, BAE’deki go-to iş danışmanları, iş ilişkileri kurma, vize hizmetleri, sanal ofisler, Dubai departmanı onay hizmetleri, kurumsal dokümantasyon, iş kurulumunda yardım ve daha fazlasını içeren çok çeşitli iş çözümlerine sahiptir.

Binance Kayıt binance kayıt

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Reklam Engelleyici Algılandı, Lütfen Reklam Engelleyici yi kapatınız Emeğe Saygı.