Felixo Mobil Uygulaması

Lütfen İçeriğe Oy Verin
Toplam oy

Felixo coin nedir? ve felixo borsa incelmesini daha önce yapmıştık. Felixo mobil uygulamasını yayınladı.

Türkiye de yerli girişim olarak global çapta amaçları büyük olan felixo mobil uygulamasını tanıttı. Felixo sağlam airdrop ve referans sistemi sosyal tanıtım programı ile karşımıza gelmişti. Kayıt olarak flx coin kazanma referans ve airdrop ile felixo coin kazanma ile ilgili yazımıza buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Felixo Borsası uygulama

Felixo Coin kiralama ve marj ticareti ile son teknoloji kripto para borsası olarak rakiplerinin önüne hızla geçiyor. Türkiyede felixo rakiplerini bir çok alanda ezerek öne geçmiştir. Felixo mobil uygulaması gayet kullanışlı ve başarılı bir uygulama olarak karşımıza çıkıyor. Felixo coin ise önümüzdeki günlerde ticarete alım satım tahtasına açılması bekleniyor.

Felixo uygulaması ile bitcoin alım satımı yapabilirsiniz ve türk lirası ile yatırım çekme işlemi yapabilirsiniz. Türk lirasi ile bitcoin almak istiyorsanız türkiyedeki güvenilir ve teknolojik borsalardan biri olan felixo flx coin, coin kiralama, lending, marj ticareti ile ve ödemeler transferler alanında kullanıcılarına bir çok kolaylık sağlıyor.

Talha Infal

Elektrik ve elektronik müh öğrencisi. Blokchain gönüllüsü, kripto para uzmanı ve Girişimci.

Felixo Mobil Uygulaması” için bir yorum

  • 8 Kasım 2019 tarihinde, saat 18:37
    Permalink

    Felixo ile ilgili güzel bir paylaşım olmuş

    Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ipsum vel, ut Sed Praesent in elit. sit vulputate, nunc id