AirdroplarCoinler

Verasity VRA Coin VRAB Nedir

Vrab Vra coinin binance chain swaplanmış halidir. Verasity şirketi Vra coin i oluşturmuş ve video reklamcılığını blokchain teknolojileri ile daha verimli hale getirmeyi amaçlar. Bitcoinairdrop.net, coinmühendisi ekibi olarak vra coin i bu yazımızda anlatıyoruz.

verasity, dünya çapındaki büyük yayıncılara benzersiz Ödüllendirilmiş Oynatıcı Teknolojisi sağlayan lider bir video platformdur.

Patent bekleyen Hizmet Olarak Ödül (RaaS) Oynatıcımız, oyuncu cüzdanında VRA ödülleri, para kazanma ve sadakat programları sağlar. Oyuncu teknolojimiz 240 milyon kullanıcısı ve aylık 50 milyar manzarası olan 280.000 yayıncı için zaten hazır. Bu, etkileşimi, izleyicileri ve geliri yayıncı sitelerine geri getirir. Dikkat temelli modelimiz, izleyiciler, yayıncılar ve reklamverenler arasında gelişen bir VRA belirteçli ekonomi yaratıyor.

Video izleyerek kripto para kazanma

Verasity resmi sitesinde vra ve vrab coin kazanabilirsiniz. Video izleyerek kripto para kazanmak çok kolay.

https://verawallet.tv/ sitesinden üyeliğinizi oluşturun.
Verawallet sitesi birçok siteyle anlaşmalar yaparak günlük anlaşmalı olunan sitelerde video izleyerek vera, vrab tokeni kazanma imkanı sunmaktadır.
Cüzdan hesabınızı oluşturduktan sonra vera kazan kısmından anlaşmalı sitelerde videolar izleyerek günlük 350-400 veratoken kazanabilirsiniz
✔BİLGİ: Veratoken borsalarda işlem gören bir tokendir. Kazançlarınızı biriktirip borsada satabilirsiniz. Vrabtoken ise Veratokenin binance sistemine entegre edilmiş halidir, sitede veratokenleri vrabtokene çevirebilirsiniz. Vrabtoken binancedex borsasında mevcuttur.

Reklamsız Para Kazanma Ekosistem Verasity

YouTube kanallarından reklam yoluyla para kazanma, hem içerik oluşturucu hem de izleyiciler için uzun süredir bir tartışma konusu olmuştur. İçerik oluşturucu , finansmana erişimdeki kısıtlamalardan şikayetçi olurken , izleyicilerin% 25’inden fazlası reklam paylaşımcısını video paylaşım platformlarında reklamları engellemenin bir yolu olarak kullanıyor . Bu, reklamlarla para kazanma kanallarının artık içerik oluşturucular veya izleyiciler için en iyi seçenek olmadığını göstermektedir.

Yaratıcılar, kanallarından en iyi şekilde nasıl para kazanacaklarına karar verecek olan kişiler olarak içeriklerinden bir kez daha güçlenecekler. Reklamları tek bir gelir şekli olarak sunmak yerine, Verasity platformunu kullanan yaratıcılar bağış, görüntüleme başına ödeme ve abonelik gibi farklı para kazanma modelleri arasından seçim yapabilir.

Her ne kadar bu platform hala para kazanma yöntemi olarak reklamlar sunsa da, izleyiciler reklamları izlemek isteyip istemediklerini seçecek kişiler olacaktır. Reklamları izlemeye karar verenler için, reklamverenler tarafından VERA tokenler ile ödüllendirilecekler ve bu sayede yaratıcılara fon olarak verilebilecekler.

Binance Kayıt binance kayıt

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Reklam Engelleyici Algılandı, Lütfen Reklam Engelleyici yi kapatınız Emeğe Saygı.