Galatasaray Coin Piyasaya Çıktı

galatasaray coin

Socios com chiliz blockchain ağı ortaklığı ile galatasaray coin satın almak için geçtiğimiz günlerde piyasaya çıktı. Galatasaray ile anlaşmalı olan chiliz blockchain şirketi bitcoin gibi bir kripto para ağına ve kripto para sistemine sahiptir. Galatasaray Coin nedir, galatasaray kripto para ne işe yarar, Galatasaray coin satın almak ve galatasaray coin ile ilgili aklınızdaki tüm soruları bu makalemizde cevaplamaya çalışacağız. Galatasaray Coin aşağıdaki bağlantıdan kayı olarak Chiliz net den satın alınabilir.

Kayıt https://www.chiliz.net/register/nf0YcD

Galatasaray Coin Nedir?

Galatasaray coin bir kripto para birimidir, merkeziyetsiz güvenilir ve şifrelenmiş biçimde saklanan tüm transfer ve sahiplik bilgileri korunur.
Galatasaray coin ile taraftarlar bir çok kararda sahip oldukları galatasaray coin kadar karar verme yetkisi olacaktır. Ayrıca gelecekte bir çok anlaşma ödeme bilet vb etkinliklerde kullanılacağını düşünmekteyim geliştirilebilir bir proje. Örneğin aşağıda ilk galatasaray oy seçim anketi görebilirsiniz eğer elinizde galatasaray coin yok ise karar veremezsiniz. Ayrıca socios uygulaması ile galataray coin avlayabilir bedava coin kazanabilirsiniz. kazmak için hemen buradan kayıt olun

galasaray coin oy verme

Galatasaray coin 10 milyon adet sınırlı sayıda chiliz blockchain ağında üretilmiş ve socios aracılığı ile satılmaktadır. Galatasaray coin çıkış fiyatı 10 tl olarak belirlenmiştir socios uygulamasında kredi kartı veya marketten alabilirsiniz. Galatasaray coin fiyatını kullanıcı arz talep belirler, örneğin şuan kimse bilmiyor gelecekte milyonlarca taraftarın yarısı coini kullanmaya başlar ise talep arttığı için fiyatta artar.

Galatasaray Coin Satın Alma

Galatasaray coin satın almak isterseniz chiliz net beta aşamasındaki kripto para borsasından satın alabilirsiniz. Ayrıca socios uygulamasından kredi kartı veya diğer kripto para birimleri, bitcoin ile alabilir. Galatasaray kripto para fiyatı 10 tl den piyasaya çıkmıştır ve sınırlı sayıda satılacaktır. Arz ın sınırlı olması ve zamanla azalacak olması talebin taraftarlar ile artması kulüb ün büyümesi gibi bir çok etken gs coin in fiyatına etki edecektir.
Galatasaray coin ne işe yarar aldım ne yapcam derseniz.
Bu bir yatırım olabilir ayrıca takımın bir çok etkinliğinde karar verebilirsiniz örneğin gol sesi takım kapatını yazısı, takım forma tasarımı renkleri. Bunlar ekip tarafından geliştirilmekte olan geleceği parlak fikirler, dah bir çok fikir gelecek ve etki giderek artacaktır

galasaray coin satın al