Coinler

HedgeTrade HEDG Coin Nedir?

HedgeTrade HEDG Coin Nedir başlıklı yazımız sizlerle.

HedgeTradeEthereum platformunda verilen bir kripto para birimi olurken; sanal para biriminin sembolü HEDG olarak tanımlandı. Dijital para birimi HedgeTrade 1 milyar coin arza sahiptir. HedgeTrade platformu ve HEDG token, kullanıcılarının kripto para birimleri ve diğer varlıklar ile ticaret dünyasında kaliteli piyasa tahminleri elde etmelerine izin vermek isteyen blockchain destekli sistemin kalbinde yatıyor.

Ağustos 2019 itibarıyla para birimi, HedgeTrade ademi merkeziyetçi uygulamasının (dApp) tanıtımıyla desteklenen ilk 50 kripto arasında bulundu. Uygulama, kullanıcılara kripto para birimi ticaret analizleri, tahminleri ve bonus olarak eğitim içeriği sağlamak için özel olarak tasarlanmıştır. Temel amacı, sosyal ticaret söz konusu olduğunda genellikle büyük bilgi boşluklarıyla ayrılan yeni başlayanlar ve deneyimli tüccarlar arasında köprü görevi görmektir. HedgeTrade ile, daha deneyimli kullanıcılara bilgilerini paylaşmalarına ve doğru bilgi sağlama sürecinde bazı HEDG tokenleri edinmelerine olanak tanıyan bir platform sağlanır.

Aynı zamanda, daha az deneyimli kullanıcılar, sözde taslaklar biçiminde paketlenmiş ve HedgeTrade akıllı sözleşmeleriyle daha da güvence altına alınan ticaret tahminlerini satın alabilirler. Zamanla, bu şekilde elde edilen bilgi, bu kullanıcıların, özellikle profesyonellere ve yeni başlayanlara HedgeTrade tarafından sağlanan piyasa araçlarının yardımıyla, profesyonel ticarete girmelerine izin vermelidir. Proje için token satışı, blok zinciri uygulamasıyla eşleştirilmiş finansal teknoloji ürünleri sunan Rublix şirketinin himayesinde 2018’in sonlarında gerçekleşti.Bu girişimin arkasındaki kilit personel arasında Dave Waslen (CEO, kurucu ortak), Peter Danihel (baş geliştirici, kurucu ortak) ve Frank Danihel (COO) bulunmaktadır.

HedgeTrade

HedgeTrade platformu, uzman tüccarları ve acemileri bir kazan-kazan sosyal ticaret ekosisteminde bir araya getirir. Deneyimli tüccarlar, ticaret tahminlerini paylaşarak HEDG tokenleri kazanabilirler. Bu tahminlere erişen kullanıcılar, daha sonra ticaretten kar elde etmek için Bittrex Global’de alım satım gerçekleştirebilirler. Tüccarlar ne kadar doğru ve başarılı olursa, tahminler piyasasında o kadar görünür hale gelirler ve daha fazla kar elde edebilirler.

HedgeTrade, dünyanın en iyi tüccarlarının bilgilerini paylaştıkları bir platform olmayı hedefliyor. Tüccarlar tahminleri, kullanıcıların erişmek için satın alabilecekleri veya kilidini açabilecekleri akıllı sözleşme destekli bir Plana gönderirler. Taslak doğruysa tüccarlar ödüllendirilir, aksi takdirde kullanıcının satın alması iade edilir. HedgeTrade, blockchain teknolojisini kullanarak sosyal ticarette devrim yaratmayı hedefliyor.

Platform, kullanıcıların değerli piyasa verilerine erişerek risklerinden korunmalarına ve karlılığı en üst düzeye çıkarmalarına olanak tanır.

Tüccarlar yalnızca doğru tahminlerde bulunduklarında ödül kazanır. Kullanıcılar aynı ticareti ve karı birlikte yapabilirler.

Her türden piyasa tahminleri oldukça spekülatiftir. Olumsuz riski olmayan ve hesap verme sorumluluğu olmayan tahmincilere güvenmek, başka bir belirsizlik faktörü ekler. İnternette bir yana, her yerde güvenilir ticaret tahminleri kaynakları bulmak oldukça zor ve maliyetlidir.

HedgeTrade, tahmincileri değişmez blok zinciri kayıtları ve benzersiz akıllı sözleşme staking modeli aracılığıyla sorumlu tutarak ticaret tahminlerinin kalitesini yükseltir. Sistem, size güvenebileceğiniz şeffaflık ve güven sağlamak için oluşturulmuştur.

HedgeTrade, uzmanlarla aynı işlemleri yapmak isteyen amatör tüccarlar için tasarlanmıştır. Bu uzman tüccarlar, yüksek kaliteli, doğru tahminler yayınlamaya teşvik edilir, çünkü tahminleri doğruysa, satın alan kullanıcılardan gelir elde ederler. Tahmin yanlışsa, alıcılara para iadesi yapılır.

Piyasa Değeri: 302,041,410 ABD
Hacim (24s): 750,043 ABD Doları

HedgeTrade nasıl çalışır?

  • Tüccarlar, HEDG tokenlerini hisseler ve HedgeTrade platformunda alıcılar için mevcut bir ticaret tahmini oluşturur.
  • Satın alanlar görebilirsiniz kar potansiyeli, bahis miktarını, ve tüccar doğrulanmış sicili onlar tahminini satın almadan önce. Kullanıcı tahmini satın aldığında veya kilidini açtığında, tüccarın tahmin ettiği giriş ve çıkış fiyatını görebilir .
  • Tahmin sonuçları:
  • Doğru tahminler : tüccar hisselerini ve alıcılardan elde ettiği geliri geri alır .
  • Yanlış tahminler : Alıcılar satın alma fiyatını geri alır ve tüccar ilk alıcılara dağıtılan hissesini kaybeder .
  • Kullanıcılar platform sayesinde yatırım bilgilerini ve tavsiyelerini diğer kullanıcılar ile paylaşabiliyorlar. HedgeTrade, Blockchain teknolojisini kullanarak sosyal yatırım alanında yenilikler getirmeyi hedefliyor.

HedgeTrade Coin Nedir
Nereden Alabilirim?

HedgeTrade Coin profesyonellerle aynı işlemleri yapmak isteyen deneyimsiz yatırımcılar için tasarlanan HedgeTrade platformunun kendi kripto parasıdır. HEDG coin bittrex te listelidir. Önde gelen borsalarda listeli değildir.

Binance Kayıt binance kayıt

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Reklam Engelleyici Algılandı, Lütfen Reklam Engelleyici yi kapatınız Emeğe Saygı.