Coinler

KADENA (KDA)

Kadena, dünyanın ilk uygulamaya hazır ölçeklenebilir blok zincirlerinden birini piyasaya sürüyor. Başka bir ifadeyle, üretim akıllı sözleşmeleri için hazır kamu blockchain.

Kadena’nın genel blockchain, güvenlik ve iş hacmi sağlayan bir protokol olan Chainweb’i çalıştıran örgülü, yüksek verimli bir İş Kanıtı sistemidir.

 Kadena ağı, genel uygulamaları, özel blok zincirleri ve diğer birlikte çalışabilir zincirleri tek bir yerde birleştirerek Kadena halk zincirinin kalbindeki yüksek bant genişlikli bilgisayara trafik çekecek.

Kadena kurumsal yazılımı günümüzde finans, sağlık ve sigorta sektöründeki büyük şirketler tarafından kullanılmakta ve vizyon sahibi inşaatçıların doğrudan fikirden ürüne geçmesine izin vermektedir. Kadena’nın halka açık zincirinin lansmanı ile bu sistem, özelden halka ve aradaki her yere, blockchain uygulama geliştirmeyi destekleyecek.

Kadena, Ethereum’un sorunlarını çözüyor ve bugün, diğer blok zincirlerinin Resmi Doğrulama, birlikte çalışabilirlik, ölçeklenebilirlik ve daha fazlası dahil olmak üzere yol haritalarına dahil edilmeye başladıkları özellikler sunuyor.Kadena canlı ve üretim blok zinciri uygulamalarının anında devreye alınması için hazır.

Önde gelen şirketler ve blockchain projeleri bugün Kadena’yı finansal hizmetler endüstrisi, DeFi, sigorta, sağlık hizmetleri ve daha fazlasında kullanıyor. Örnek olarak; COSMOS, USCF, RYMEDİ, ALTEUM..

Kadena kurucuları JP Morgan’ın ilk blok zincirini inşa ettiler. Şimdi Kadena, onlarca yıllık bankacılık, ticaret ve düzenleyici deneyime sahip mühendisleri halka açık blok zincirine bir araya getiren ilk ekip. GEÇMİŞ DENEYİMLERİ MUAZZAM.

Kadena jetonu (KDA), Kadena halk zincirinde hesaplama için kullanılan dijital bir para birimidir. Ethereum’daki ETH’ye benzer şekilde, Kadena’daki KDA, madencilerin ağdaki madencilik bloklarını telafi ettiği belirteçtir ve kullanıcıların işlemlerinin bir bloğa dahil edilmesi için ödediği işlem ücretidir.Yüksek hacimli, ölçeklenebilir Kadena ağında işlem hacmini işleyen uygulamalar, yerel Kadena jetonunu kullanarak akıllı sözleşme kodlarını yürütecektir. Kadena ağına daha fazla uygulama katıldıkça veya birlikte çalıştıkça, yürütülen akıllı sözleşmelerin sayısı ve Kadena belirtecinin faydası artar.

Kadena daha önce kriptoda en saygın fonlardan bazılarından 15MM $ topladı.

Bu Yazı yukarda yer verilen Kadena coine ilişkin yazarın kendi dünyasında Kadena coini anladığı ölçüde tanıtma uğraşı ve cevap verme çabasıdır. RİSKTEN- KAR/ZARARDAN YAZARLAR SORUMLU TUTULMAZ/sorumluluk kabul edilmez. Herkes kendi iradesinden, daha detaylı araştırma yapmaktan sorumludur. Al- sat- tut-başvur-kaydol tavsiyesi içermez.

”’Detay araştırmak isteyen iradesiyle daha fazla bilgi edinebilir. Yazıda Eksiklik-Yanlışlık olabilir; Lütfen varsa bildirin.. Sadece buraya bağlı kalmayabilirsiniz.” Bol kazançlar

Binance Kayıt binance kayıt

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Reklam Engelleyici Algılandı, Lütfen Reklam Engelleyici yi kapatınız Emeğe Saygı.