Airdroplar

Kucoin Play Kullanımı ve coin kazanma

Kucoin’ in başlattığı platform kucoinplay, yarışmalara katıldığımız sosyal medya görevleri ve oyun oynayarak puanlar toplayarak altcoin kazanabildiğimiz bir platform.

Kucoinplay Kayıt

Öncelikle kayıt olmak için e postanıza bir davet postası almalısınız. Bunun için e postanızı aşağıya yorum olarak bırakırsanız biz sizi platforma davet ederiz. Eğer kucoin exhange” de bir hesabınız var ise Kucoin play kayıt olmadan direk buraya tıklayıp kayıt oluyoryuz veya kucoin exhange ile giriş yapıyoruz ve kucoinplay e bağlanıyoruz. eğer davet maili isterseniz yoruma yazın atalım.

Davet maili aşağıdaki gibi gelicek mavi kutu accept invitation a tıklıyoruz.

Ardından Aşağıdaki resimde görüldüğü gibi istenilen yerlere mail ve şifre yazıp kayıt oluyoruz. Hesap oluşturuldu şimdi kucoinplay yarışmalarına katılıp görevler yapma zamanı.

Kucoinplay kullanım

Kucoinplay e kayıt olduk ve şimdi yarışmalara katılıp puanlar toplayacağız yarışmalardan güzel ödüller alacağız. Aşağıdaki görselde şuan güncel bir kaç yarışmayı görüyorsunuz. Kucoinplayde yarışmalar 3 gün 10 gün kadar sürüyor ardından hemen ödüller dağıtılıyor. Şimdi aşağıda ben bolt coin e yarışmaya katıldım. Gördüğümüz yarışmaya join e tıklayarak katılıyoruz. (Bu görselde zaten katıldığım için play yazan yer.)

Join e tıkladıktan sonra yarışmada puan toplama aşamasına geçiyoruz. Kucoinplay yarışmalarına katılıp ardından earn points e tıklıyoruz.

Karşımıza birden fazla görev çıkacak. İçlerinden öncelikli olarak e mail verifition görevini ve kucoin login görevini yapın. Kucoinplay sosyal medya görevleri veya günlük giriş yapma görevleri var. Kucoinplay oyun görevlerinde ise oyunlarda derece kazandıkca belirli aralıklarla sıralamaya girenlere puanlar veriliyor. Ayrıca birde (lucky) şanş oynumuz var örneğin 10 puan veriyorsunuz şanş sizdeyse 500 puan geliyor.

Aşağıdaki görselde sosyal medya görevlerini görüyorsunuz önemli olan basit olanları yapın. Kucoinplay görevlerini yapmak için kırmızı olarak işaretlediğim butona tıklıyorsunuz ve istenilen görevi yapıyorsunuz puan kazanıyorsunuz. Kazandığınız puanlar hesabınıza yansıdıkca sıralamanız yükseliyor. Sıralamanızı sağ tarafta görebilirsiniz ayrıca ödül miktarlarıda yazıyor.

Binance Kayıt binance kayıt

7 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Reklam Engelleyici Algılandı, Lütfen Reklam Engelleyici yi kapatınız Emeğe Saygı.