BinanceKripto Borsalarından Haberler

Binance İEO Sandbox (SAND)

Binance İEO Sandbox (SAND) projesi nedir? SANDBOX günlerdir merakla bekleniyordu. Yeni İEO Sandbox – Ethereum üzerine kurulu bir sanal dünya temsil ediyor. Sandbox diğer İEO lar gibi ön plana çıkacak mı acaba? Sandbox (SAND) projesinin satışı Binance Launchpad üzerinden gerçekleştirileceği göz önüne alınınca Sandbox merak edilen projelerden oldu. Kripto para borsası Binance yeni IEO’sunu (Initial Exchange Offering) SANDBOX projesine bir bakalım.

Sandbox, oyuncuların platformun faydalı jetonu SAND kullanarak Ethereum blok zincirinde oyun deneyimlerini oluşturabileceği, sahip olabileceği ve para kazanabileceği sanal bir dünyadır. Bir oyuncu olarak, dijital varlıklar (Mantarsız Jetonlar, diğer adıyla NFT’ler) oluşturabilir, bunları pazara yükleyebilir ve Sandbox Game Maker ile oyun deneyimleri oluşturmak için sürükleyip bırakabilirsiniz. Sandbox, Atari, Crypto Kitties ve Shaun the Sheep de dahil olmak üzere 50’den fazla ortaklığı, oyuncuların sahip olduğu ve sahip olduğu eğlenceli, yaratıcı bir “kazan-oyna” Oyun platformu oluşturmak için sağlamıştır. Sandbox, gerçek sahiplik, dijital kıtlık, para kazanma yetenekleri ve birlikte çalışabilirlik avantajları sunarak hem kripto hem de kripto dışı oyun meraklılarını cezbederek ana oyunlara blockchain getirmeyi hedefliyor.

Yerinden yönetim: Tüm oyun varlıkları NFT’ler tarafından temsil edilir ve oyuncular ve koleksiyoncular için gerçek sahipliği garanti eder. SAND, temel oyun kullanımı, jetona tahsis edilen yardımcı programlar ve ödül sistemleri ve ayrıca merkezsizleştirmeyi daha da kolaylaştıracak ve kullanıcıların platformu yönetmesine izin verecek yönetişim mekanizmaları ile gelecek.

LAND Presales: Kullanıcılar, Aralık 2019’dan bu yana ilk satış turlarında sanal dünya oyun platformunda bir yer edindiler; bunların bazıları dakikalar içinde satıldı ve satışlarda 1 milyon dolardan fazla satış yaptı; Sandbox metaverse’in toplam değerinin 20 milyon doların üzerine ulaşması planlanıyor.

Yönetişim: SAND sahipleri, Sandbox ekosisteminin temel unsurları üzerinde oy hakları kullanabildikleri DAO mekanizmaları aracılığıyla platformun yönetişim kararlarına katılabilecekler.

Vakıf: Vakfın rolü, platformda yüksek kaliteli içerik ve oyun üretimini teşvik etmek için hibeler sunan Sandbox ekosistemini desteklemektir. Vakıf bugüne kadar 15’ten fazla oyun projesine fon sağladı ve Aralık 2020’de halka arz edilen NFT’leri üretmesi için 100 sanatçıya izin verdi.

Topluluk desteği: 15.000’den fazla kullanıcı cüzdanlarını projeye bağladı. 750.000’den fazla takipçiden oluşan bir topluluk, Facebook, Discord, Telegram vb.

Deneyimli ekip: Sandbox ekibi, 40M’den fazla indirme yapan iki sanal alan türü mobil oyun geliştirdi. Ekip, AAA şirketlerinden video oyunları uzmanları ve ERC-1155 NFT token standardını ve daha fazlasını birlikte yazan birinci sınıf blockchain mühendislerini içeriyor.

Kurumsal Ortaklıklar: Koyun Shaun gibi markalar, Dapper Labs (CryptoKitties) gibi dApp oyun stüdyoları, Square Enix (Final Fantasy, Tomb Raider) gibi yatırımcılar ve ATARI gibi ikonik oyun şirketleri de dahil olmak üzere platformda içerik geliştirmek için +50 ortaklık sağladı (Rollercoaster Tycoon, Pong).

Sandbox

Sandbox (SAND) projesinin satışı Binance Launchpad üzerinden gerçekleştirilecek.

6 Ağustos itibariyle Binance Coin (BNB) bakiyelerinin ekran görüntüsü alınarak IEO’ya katılacak kişileri belirleyecek. 7 Gün boyunca alınacak bakiye görüntüleri sonucunda IEO gerçekleştirilecek.

Toplam arzı 3.000.0000.000 SAND olan yeni pronenin yüzde 12’si Binance Launchpad üzerinden satılacak. Halka açık satışta 1 SAND 0,008333 $’dan satılacak. Binance Launchpad’de Sandbox (SAND)’un token satışı, piyango formatında gerçekleşecek ve bilet alımları 13 Ağustos 2020’de başlayacak.

Binance Komisyon düşürme makalemizi okumalısınız. Tüm komisyon oranları detaylı olarak verildi ve nasıl komisyon düşürülür açıklandı.

Binance Kayıt binance kayıt

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Reklam Engelleyici Algılandı, Lütfen Reklam Engelleyici yi kapatınız Emeğe Saygı.