Kripto Borsalarından Haberler

MDT Binance’da listelenecek

MDT, Binance topluluk oylamasını kazandı ve Binance'da listelenecek.

Lütfen İçeriğe Oy Verin
Toplam oy
  1. Measurable Data Token

MDT

Merkezi Olmayan Veri Değişimi Ekonomisi. MDT, Binance topluluk oylamasını kazandı ve Binance’da listelenecek. $MDT ticaret başlangıç tarihi bugün açıklanacak.

  • Ölçülebilir Veri Simgesi (MDT), veri sağlayıcıların ve veri alıcılarının güvenli ve anonim olarak veri alışverişi yapabildiği merkezi olmayan bir veri ekonomisi sağlamayı amaçlamaktadır .
  • MyMDT, kullanıcıların anonim veri noktalarını paylaşmak için ödüller kazanmalarını sağlayan ETHEREUM tabanlı merkezi olmayan bir uygulamadır . Uygulama şu uygulamalara entegre edilmiştir: Mailtime ,Magic Crysral ve Email Messenger.
  • Proje ayrıca MEASURABLE aracılığıyla işletmelere doğru, gerçek zamanlı ve eyleme geçirilebilir tüketici bilgileri sağlamayı amaçlamaktadır .
  • MDT jetonu, veri satın alımları ve kullanıcı ödül programları için ödeme aracı olarak kullanılan bir ERC-20 jetonudur.Bu Yazı yatırım tavsiyesi içermez.  Örnekler üzerinden tanıtma//işlem yapmayı açıklama yazısıdır. Yazı asla tavsiye// al-sat // kullanacıları teşvik etme içermeksizin; Yazı yazarlarca anladığı ölçüde BU HABERİ- MDT COİNİ tanıtma uğraşı ve çabasıdır. RİSKTEN- KAR/ZARARDAN YAZARLAR SORUMLU TUTULMAZ/sorumluluk kabul edilmez. Herkes kendi iradesinden, daha detaylı araştırma yapmaktan sorumludur. Detay araştırmak isteyen iradesiyle daha fazla bilgi edinebilir. Sadece buraya bağlı kalmayabilirsiniz. Bol kazançlar
  • Binance Komisyon düşürme makalemizi okumalısınız. Tüm komisyon oranları detaylı olarak verildi ve nasıl komisyon düşürülür açıklandı.
Binance Kayıt binance kayıt

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu