Coinler

Revain Coin Nedir?

Revain Coin nedir sorusuna cevap bulmak için öncelikle Revain kelimesinin geldiği yer ve projenin hangi ekosisteme ait olduğunu bulmalıyız. Gelin hep birlikte Revain Platformu ve Revain Coin nedir sorusuna cevap bulalım;

Revain Nedir?

Revain, üyelerini yaptıkları değerli incelemeler için ödüllendiren blockchain tabanlı bir geri bildirim platformudur.

Çevrimiçi incelemeleri olabildiğince adil ve tarafsız hale getirmeyi amaçlamaktadır. Proje hali hazırda yayınlandığından itibaren üyeler birbirleriyle deneyimlerini paylaşarak kripto para kazanmayı amaçlıyor.

Üyelerin ve 3. Taraf kurumların, sahte ve kötü niyetli incelemeleri tespit etmek ve bunların yayınlanmasını önlemek için kapsamlı, IBM Watson yapay zeka ile geliştirilmiş bir tarama sürecinden geçer. Ayrıca Revain, orijinal incelemelerin anlık görüntülerini kaydetmek için Ethereum blok zincirini kullanır, böylece zaman içinde değiştirilemez veya silinemez.

Revain platformu birkaç kripto para birimi kullanır: R ve RVN. RVN, yalnızca Revain ağında dolaşan sabit bir madeni paradır. Tek amacı, inceleme yazarlarını çalışmaları için ödüllendirmektir. R, kripto para borsalarında alınıp satılabilen harici belirteçtir . Revain, R’yi RVN’ye dönüştürmek için doğrusal olmayan bir dönüştürme mekanizması kullanır ve bunun tersi de geçerlidir.

Dipnot: RVN’nin, benzer kısaltmalar kullanan Ravencoin (RVN) projesiyle hiçbir bağlantısı ve ilgisi yoktur. Revain’in RVN tokenleri açık pazarda dolaşamazken, Ravencoin açık pazarlarda ve kripto para borsalarında listelenmektedir. Ravencoin, taraflar arasında varlıkların verimli bir şekilde aktarılması için tasarlanmış farklı bir ağdır ve incelemelerle hiçbir ilgisi yoktur.

RVN belirteci

RVN, Revain platformunun iç belirtecidir. Revain ekosistemi içerisinde ki tüm işlemler RVN ile yapılır. İnceleme yazarları, yüksek kaliteli incelemeler yazdıkları için ödül olarak RVN alır ve bunları Revain hesaplarında saklar. RVN, kararlı bir belirteçtir ve aşağıdaki formülle hesaplanır:

1 RVN = (1 USDT + 1 USDC + 1 TUSD) \ 3

REV Jetonu

REV jetonu ile şirketler, RVN belirteçleri satın alabilir ve bunu inceleme yazarları için bir ödül olarak kullanabilir. REV jetonları, RVN ödüllerini geri çektiklerinde yazarlar tarafından da alınır.

Revain Coin, bu ekosistemin kripto para birimi olarak piyasaya sürüldü. Kullanıcılar devamlı olarak yaptıkları değerlendirmeler karşılığında Revain Coin kazanabilmekte. Bu da kullanıcıların devamlı olarak yorum yapmasını ve ekosistemin büyük bir hızla büyümesini sağlıyor. Bundan yaklaşık 3 yıl önce piyasaya sürülen coin, şimdiden birkaç borsa tarafından listelenmiş durumda.

REV Coin’in Ethereum, Tron ve Binance ağı tabanlı üç farklı versiyonu bulunmakta. Bu da REV Coin alım satımı yapmak isteyenlerin birden çok seçeneğe sahip olmasını sağlıyor. Platformun geliştiricilerinin hedefi tamamen gerçekçi ve şeffaf bir değerlendirme ağı kurmak olarak biliniyor. Kullanıcıların yaptıkları değerlendirmelere göre REV Coin kazanmaları ve ağın blockchain tabanlı olması ise bunları sağlayabilir.

REV Coin, KuCoin kripto para borsasından satın alınabilir.

Revain Coin nereden alınır

REV coin satın almak için kullanıcıların şu an için çok fazla seçeneği yok. Sınırlı sayıda kripto para borsası tarafından listelenen Revain Coin nasıl alınır sorusunun cevabı ise KuCoin gibi gözüküyor. Önde gelen kripto para borsasının listelediği REV, buradan USDT işlem çifti ile alınabilmekte.

Binance Kayıt binance kayıt

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Reklam Engelleyici Algılandı, Lütfen Reklam Engelleyici yi kapatınız Emeğe Saygı.