Bitcoin Haberleri

Fenomen Selcoinden Tam İsabet Dominance Yorumu

Lütfen İçeriğe Oy Verin
Toplam oy

Türkiyede Kripto Para Fenomeni denilince akla ilk gelen isim Olan @selcoin uzun süredir Bitcoinden başka bir şeye bakmayın, Altcoinlere bulaşmayın diye uyarılarda bulunuyor. Burada temel referans noktası ise Bitcoin Dominance Oranıydı.

Selcoin Aslında uyarılarına Bitcoinin 3.500 bandına indiği dönemden beri devam ediyor. Bu uyarıları dikkate alan kullanıcılar Market Maker ile beraber piyasanın kazananları oldular. Bizde Bitcoinairdrop.net ailesi olarak kendisinin görüşlerine ve analizlerine önem veriyoruz.

Bitcoin Dominans Konusunda Selcoin tarafından yapılan en büyük vurgu ise bir golden Cross yaşanma ihtimalidir. Bu ihtimal BTC.Dominance seviyesinin %80lere çıkması demek. Bu durumun yaşanması halinde Bitcoin yeni bir ATH yapacak ve 2017deki rekor seviyesini yakalama hatta geçme ihtimalini doğuracaktır.

bitcoin dominance

Kırbacı ile ünlü kripto para fenomeni selcoin bitcoin dominance hakkında güzel bir twit atmış ve beklentisi gerçekleşti. Btc dominance, altcoinler için çok önemli olduğu için kripto para fenomeni türk kripto yatırımcılarını defalarca uyarmıştı ve uyarmaya da devam ediyor. Türk kripto fenomenine türk camiasına verdiği büyük destek ve içerikten dolayı teşekkür ederiz.

Bitcoin Dominance Nedir?

Bitcoin Dominance Değeri Bitcoinin Kripto Paralar içerisindeki ağırlığını gösterir. Bu oran Yükseldikçe Bitcoin hakimiyeti artar. Azaldıkça para Altcoinlere kayar.

Bitcoin Dominance Hakkında Detaylı bilgiler için bu yazımıza başvurabilirsiniz.

@selcoin

Bitcoin dominansı son 2.5 yılın zirvesine tırmandı. 70in üzerindeyiz. Dominans yükselişi ve altların yeniden düşüş sürecini geçen gün belirtmiştim

300-400 dolarlık patinajlar oluşmaya başladı bugün, hadi hayırlısı.. bu deneme akabinde altcoinler için yeniden düşüş süreci başlayabilir. Bitcoin dominansı 74-80 bandına göz kırpacak. #bitcoin

1-2 güne bitcoin 11.000 bandını denemek isteyecek gibi gorunuyor. Hacim desteği yakalarsa 13.500 kapısı açılacak. Vakit geldi,zaman daraldı, teknik sıkıştı. Hadi bakalım.

Binance Kayıt binance kayıt

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu