CoinlerKripto Para HaberleriMakaleler

Status (SNT) Coin Nedir?

Status (Snt) coin, sanal para birimi olarak son zamanlarda oldukça rağbet gören Ethereum ağıyla dünya düzeyinde bir etkileşim ve bağlılık içerisinde olan mobil temalı bir işletim sistemidir. Günümüzde kripto veya diğer adıyla dijital para birimlerini kullanan kişi sayısı giderek artmaktadır. Bu paralardan biri ise Status Network Token yani kısaca SNT isimli bir kripto para birimidir.

Kripto Para, günümüzde teknolojinin de etkisiyle gelişen ve diğer para birimleri gibi olan paralardır. Bu paralar herhangi bir devler veya banka tarafından kontrol edilmeyen tamamen bağımsız paralardır. Kripto paraların bu sebeple herhangi bir merkezi de yoktur.

Kripto paralardan günümüzde en bilinenlerinden biri ise SNT ya da Status isimli kripto paradır. Kripto paralar güvenlik açısından tercih edilebilirler çünkü bu paralar özel bazı şifreleme yöntemleriyle korunmaktadırlar. Bu paralara son zamanlarda insanlar tarafından büyük oranlarda yatırım yapılmakta ve ilgi duyulmaktadır.

Status (SNT) Nasıl Çalışır?

Günümüzde bir kripto paranın kitlesel bir şekilde benimsenebilmesi için kullanıcıların gündelik hayatlarındaki bir ihtiyaca hitap etmesi gerektiğini söyleyebiliriz. Bu gerçeğin farkına çoktan varan Status ekibi sektörle ilgili birtakım istatistiksel verileri de göz önünde bulundurarak kullanıcıların birbiriyle etkileşim halinde olabileceği bir ağ geliştirdi. Status ağı üzerinde kendi merkezsiz uygulamanızı geliştirebilirsiniz.

Bir mobil işletim sistemi olarak faaliyet gösteren Status sayesinde kullanıcılar akıllı telefonlarını kullanarak Ethereum ağındaki merkezsiz uygulamalara erişebiliyor. Status ile birlikte Ethereum’a ve onun merkezsiz uygulamalarına erişmek hiç bu kadar kolay olmamıştı diyebiliriz. Halihazırda Status ağında birçok merkezsiz uygulamaya destek veriliyor.

Status (Snt) Coin Çıkış Tarihi ve Kurucusu;

SNT coin, mobil işletim sistemi olarak dünya üzerinde büyük bir etkileşim kitlesine sahip kripto para birimini ifade etmektedir. Sanal dünya da dijital para birimi olarak yüksek ölçekli bir değere sahip olan coin, günümüzde en çok tercih edilen kripto paralardan biri haline gelmiştir. Status (Snt) coin kurucusu Carl Bennetts adlı İsveçli bir iş adamıdır.

Yakın bir tarihte dijital para piyasasına giriş yapan Status (Snt) coin diğer sanal para dönüşümlerinin yanı sıra hızlı ve istikrarlı bir yükseliş göstermektedir. Status (Snt) coin coin çıkış tarihi piyasa üzerinden 2017 yılına denk gelmektedir. Özellikle de 2018 yılı itibariyle oldukça değer kazanan kripto para birimi diğer coin sanal para birimlerinden farklı bir yapıyla, sistemle işletilmektedir.

Status (Snt) Coin Özel kılan ne?

Bu uygulama birçok kripto para ‘da olmayan özelliğe sahiptir. Bunlardan bazıları; yakında olan Status kullanıcıları bu uygulama ile diğer status kullanıcılarını görebilmektedir, bu kişiler yakında bulunan diğer kişiler ile dijital para hakkında konuşup birbirlerinden fikir alabilmektedirler.

Status adlı bu uygulama ile akıllı ve sanal ortamda rahatça sözleşmeler yapılabilmekte ve bu uygulama üzerinden de herkes birbiriyle mesajlaşabilmektedir. Bu uygulama herkesin erişebileceği açık kaynak adı verilen bir yapıya sahiptir.

Bu sayede telefonunda bu uygulaması olan kişiler DApp isimli markette bulunan tüm uygulamalara kolayca erişebilmektedir. Bu sistemi kullanan kişiler, yukarıda yazılı nedenlerden dolayı bu uygulamayı sevmektedirler. İnsanlar sıklıkla Status’u kullanmakta ve başkalarına da önermektedirler.

Status (SNT) Token Nasıl Alınır?

Status ağının token’ı borsalarda SNT simgesiyle temsil ediliyor. Binance borsasından BTC ve ETH üzerinden SNT alınabilir.

Binance Kayıt binance kayıt

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Reklam Engelleyici Algılandı, Lütfen Reklam Engelleyici yi kapatınız Emeğe Saygı.